Pozvánka na koncerty Ostrováčku

Autor: Pavla Pazderová , zveřejněno: 16.4.2018


Vážení příznivci Ostrováčku,

zveme Vás na jarní koncert, který se bude konat ve středu 25. dubna od 17 hodin v aule naší školy. Vystoupí přípravný i hlavní sbor naší školy a jako host Komorní pěvecký sbor KAPA Gymnázia Jaroslava Žáka v Jaroměři.

A na co se můžete těšit? Uslyšíte nejen zbrusu nové skladby z našeho jarního repertoáru, ale pro velký posluchačský ohlas také opět kantátu Studánko, hlubáňko od  J. Pavlici.

O tom, že zvládáme kromě zpěvu také další sborové dovednosti, vás zkusíme přesvědčit 3. května na školní akademii. A kdybyste měli chuť podívat se s námi na výlet do Choltic u Přelouče, kde je nejen zámek, ale také muzeum vodníků, mohli byste v sobotu 12. května obě naše sborová oddělení slyšet v programu Festivalu dětských pěveckých sborů v zámecké kapli i na nádvoří.

Že toho máme hodně? Možná, ale protože nás zpívání baví, moc se na naše koncerty těšíme. Tak co, přijdete?

Za všechny Ostrováčky Pavla Pazderová