Vyzkoušejte s námi školní informační systém Edookit

Autor: Miloš Tomek , zveřejněno: 4.6.2017


Vážení rodiče,

ve středu 31.5.2017 jsme Vás postřednictvím Vašich e-mailů přizvali k testování školního informačního systému Edookit. 

Systém Edookit by měl od příštího školního roku nahradit školní informační systém SAS. Přecházíme na moderní cloudovou multiplatformní aplikaci. Na počítačích a tabletech s OS Windows stačí otevřít webovou stránku https://zsostrov.edookit.net. U smartphonů s OS Android (Google Play) a IOS (Apple Store) je třeba vyhledat a nainstalovat bezplatnou aplikaci Edookit. Responzivní design rodičovského portálu zajištuje, že zobrazená data budou dostatečně přehledná na velkých monitorech i na displejích mobilních telefonů. 

Budeme rádi, pokud poslední měsíc školního roku využijete k vyzkoušení nové podoby rodičovského portálu školy. Budeme rádi za Vaše postřehy, komentáře či případnou chválu :-). A nejraději budeme, pokud k předání Vaší informace využijete vnitřní poštu systému Edookit (záložka Komunikace; přídat novou zprávu, v okně příjemce začít psát např. tomek a z lokální nabídky vybrat správného adresáta).

Systém od 1.5. testují i učitelé školy. Známky, absence, učivo, úkoly a další informace se do Edookitu vkládají od tohoto data. Úplné a oficiální informace naleznete ve stávajícím školním roce 16/17 na obvyklém portálu iSAS.

Přeji příjemný den
Mgr. Miloš Tomek, ředitel školy