Název: Zařízení školního stravování Jaroměř

491 811 064 - kuchyně
E-mail: sjkarlov@quick.cz
Web: www.skolnijidelnajaromer.estranky.cz

Školní jídelna Na Karlově je samostatný právní subjekt, ve kterém se stravují žáci čtyř jaroměřských základních a středních škol. Placení obědů, zakoupení čipu (elektronické stravenky), nahlášení jeho ztráty, případné krádeže a úrazy, pochvaly a stížnosti je třeba řešit s vedením školní jídelny.

Cílem školní jídelny je zabezpečení plnohodnotné kvalitní stravy pro všechny strávníky v příjemném prostředí moderního objektu. Důraz se klade na vaření z čerstvých a kvalitních surovin, dodržení všech hygienických předpisů a výživových norem.

Školní jídelna nabízí tyto služby:
- obědy pro žáky těchto jaroměřských škol: ZŠ Na Ostrově, ZŠ Boženy Němcové,
Gymnázium a SOŠ Jaroměř, SŠŘ Jaroměř
- celodenní stravování pro žáky ubytované s možností výběru odebrání pouze jednotlivých
chodů
- celodenní stravování pro cizí strávníky s možností výběru odebrání pouze jednotlivých chodů
- zajištění celodenního stravování pro zájmové a sportovní akce pořádané v Jaroměři a
okolí s možností sestavení jídelníčku dle požadavků a odebrání pouze jednotlivých
chodů (ceny dle dohody)

Výdej obědů:
- od 11:00 hod do 11:15 hod. - cizí strávníci a odběr do jídlonosičů
- od 11:15 hod do 14:00 hod. - děti a zaměstnanci škol

Ceník pro žáky, studenty a zaměstnance škol
- 7 – 10 let: 21,00 Kč
- 11 - 14 let: 23,00 Kč
- 15 a více let: 25,00 Kč
- nemocné dítě (od 2. dne nemoci): 57,00 Kč
- zaměstnanci škol: 60,00 Kč

Zákonný zástupce strávníka (pokud strávníkovi není 18 let) vyplní přihlášku ke stravování, která je dostupná v kanceláři školní jídelny, dále si ji můžete vytisknout na stránkách školní jídelny.

Ceník pro studenty Střední školy řemeslné Jaroměř:
- snídaně + přesnídávka: 18,00 Kč
- obědy: 25,00 Kč
- večeře + svačina: 27,00 Kč
- celodenní strava pro ubytované bez II. večeře: 70,00 Kč
- II. večeře: 10,00 Kč
- celodenní strava pro ubytované s II. večeří: 80,00 Kč

Ceník pro cizí strávníky:
- snídaně: 32,00 Kč
- snídaně do jídlonosiče: 30,00 Kč
- oběd: 60,00 Kč
- oběd do jídlonosiče: 57,00 Kč
- oběd - důchodci do jídlonosiče: 57,00 Kč (předloží doklad o pobírání důchodu) - oběd - ženy na MD do jídlonosiče: 57,00 Kč (předloží doklad o pobírání rodič. příspěvku)
- večeře: 53,00 Kč
- večeře do jídlonosiče: 51,00 Kč

Milí rodiče přijďte si za ceny pro cizí strávníky ochutnat co pro vaše děti připravujeme!!

Přihlášení a odhlášení stravy
Každý strávník v kanceláři školní jídelny zaplatí zálohu na stravovací čip ve výši 130,00 Kč, která mu bude vrácena při vrácení nepoškozeného čipu zpět.

Platit lza stravu ze hotově v kanceláři školní jídelny, inkasem a nebo bankovním příkazem, vždy však musí být strava zaplacena minimálně den dopředu.

Strávník, který má zaplacené obědy má automaticky objednáno jídlo č. 1. Pokud si chce strávník vybrat jídlo č. 2 má možnost si ho objednat dva pracovní dny předem u elektronického snímače přímo ve školní jídelně, telefonicky a nebo na webových stránkách www.e-jidelnicek.eu pomocí přihlašovacího jména a hesla/PIN, které obdrží v kanceláři školní jídelny při přihlášení se ke stravování.

Odhlašování obědů může strávník provádět samostatně u snímače ve školní jídelně nebo u okénka kanceláře a nebo na stránkách www.e-jidelnicek.eu. Oběd je možné odhlásit také telefonicky a to jeden pracovní den předem do 14 hodin. V případě, že strávník čip zapomene, o objednanou stravu nepřijde. Dostane náhradní stravenku a číslo čipu se zablokuje. Strávník ale přichází ten den o možnost si objednat jídlo dle výběru.
Pokud ředitel školy vyhlásí ředitelské volno, jsou všem žákům a studentům z této školy obědy automaticky odhlášeny.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O ŠKOLNÍ JÍDELNĚ JSOU UVEDENY NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLNÍ JÍDELNY: www.skolnijidelnajaromer.estranky.cz