Slavný absolvent

Autor: Administrator, zveřejněno: 5.11.2009

Bývalý žák naší školy velkým talentem automobilového sportu.

Každá škola se ráda pochlubí svými slavnými absolventy. Některé osobnosti prověří až čas, některé svou slávu získají až po smrti. Ale jsou i tací, kteří se proslaví krátce po opuštění školních lavic, a tak je tomu i v případě našeho absolventa Josefa Krále, který ukončil docházku na ZŠ Na Ostrově v roce 2005.

Tento mladík je velikým talentem českého automobilového sportu, což dokazují články v novinách, reportáže v médiích i jeho internetové stránky www.josefkral.cz/cs/, kde se o něm můžete dozvědět více. Máme naději, že se brzy v naší vitríně slávy objeví jeho fotografie s některou z trofejí závodu seriálu F1.

Nepochybujeme o tom, že pokud se Pepovi podaří prorazit do této elitní skupiny jezdců, bude mít určitě více fanoušků, než nás, kdo ho osobně známe, spolužáky a učitele. Držíme palce.

Na fotografii z 9. třídy sedí Josef Král první zprava.

Slavný absolvent