Formuláře

Vážení rodiče, zákonní zástupci našich žáků

Nabízíme vám ke stažení nejčastěji užívané formuláře (žádost o uvolnění dítěte z vyučování, ...). Naleznete je pod odkazy na konci článku.

Rádi vám tím ušetříme jednu cestu do školy. Stejně rádi vás však uvítáme, pokud se rozhodnete podání své žádosti předjednat osobně. Vzhledem k pracovnímu vytížení vedení školy a třídních učitelů vás žádáme, abyste pro domluvu termínu schůzky využili e-mail školy zsostrov@zsostrov.cz nebo telefon do školy 491812474. Další kontaktní údaje naleznete zde

Soubory ke stažení

Usilujeme o to, abychom vám v dohledné době mohli nabídnout o úroveň vyšší službu - elektronické on-line formuláře. Potřebujeme překonat technické obtíže i možná bezpečnostní rizika. Uvítáme pomoc odborníků z řad rodičů či příznivců školy :-).