Cambridge Exams Day

Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 29.1.2024, článek se týká tříd(y): 8.A  8.B  9.A  9.B

Chcete si vyzkoušet jazykovou zkoušku z angličtiny, abyste věděli, jaké úrovně fakticky dosahujete? Potom neváhejte.
Žáci osmých a devátých tříd si během měsíce února mohou vyzkoušet zkoušku úrovně B1 a úrovně B2 přímo ve škole. Jediné, co je k tomu třeba, je stavit se v jazykové učebně a do 1. 2. 2024 se přihlásit u paní učitelky Kubálkové.
Povědomí o jazykových zkouškách Cambridge narůstá už mezi žáky základních škol, některé střední školy dokonce žákům, kteří takové zkoušky řádně složili, nabízí body navíc při přijímacích zkouškách. Pokud byste tedy rádi zjistili, zda byste takovou zkoušku zvládli složit, využijte příležitosti.
Good luck!!!