Metoda Hejného? Teď už hračka i pro rodiče!

Autor: Simona Soukalová


Úspěšnost výuky matematiky metodou profesora Hejného a velký počet škol, které vyučují tímto způsobem, byly jednou z příčin spuštění nových bezplatných webových stránek www.matika.in.

Děti si zde zdarma procvičí matematiku online. Stačí si vybrat ročník a typ úlohy a mohou začít. Stránkami každé dítě provede kamarád Matěj, který ho za správně vyřešenou úlohu pochválí, naučí ho pracovat s chybou a vybere mu další vhodný příklad.

Důležitá je sekce pro rodiče, kteří prošli na základní škole klasickým způsobem výuky matematiky, a proto někdy tápají, co se to vlastně jejich dítě učí. Díky těmto novým webovým stránkám i oni pochopí, o čem mluví jejich potomek, když říká, že dnes má za úkol hady, pyramidu, sousedy, pavučinu atd. Pak už pro ně nebude obtížná pomoc s jakýmkoli úkolem, pokud např. dítě ve škole chybělo.

Tak, děti i rodiče, pusťte se do toho.

Galerie obrázků

Metoda Hejného? Teď už hračka i pro rodiče!
Metoda Hejného? Teď už hračka i pro rodiče!
Metoda Hejného? Teď už hračka i pro rodiče!
Metoda Hejného? Teď už hračka i pro rodiče!