Slavnostní přivítání prvňáčků

Autor: Simona Soukalová , zveřejněno: 2.9.2019


V pondělí 2. září sice na obloze nesvítilo sluníčko, ale i přesto 75 prvňáčků přišlo před školu s úsměvem na tváři. 

Čekalo je totiž slavnostní přivítání mezi Ostrováky, které proběhlo tradičně v zasedací síni naší školy. Jako zástupce města k malým Ostrovákům promluvila vedoucí OŠKT Jaroměř Ing. B. Steklá, za ostatní žáky přivítala děti krátkou básničkou jejich starší spolužačka Ella Steklá. A pak už jen  převzít pamětní listy, vlastní klíč k Ostrovu ..... a hurá do třídy. To, o čem všichni ti malí kluci a holčičky zatím jen slýchali, se stalo skutečností - už jsou školáky.    

Video - 1.A

Video - 1.B, 1.C

 

Galerie obrázků

Slavnostní přivítání prvňáčků
Slavnostní přivítání prvňáčků
Slavnostní přivítání prvňáčků
Slavnostní přivítání prvňáčků
Slavnostní přivítání prvňáčků
Slavnostní přivítání prvňáčků
Slavnostní přivítání prvňáčků