Trochu jiné podzimní prázdniny

Autor: Simona Soukalová , zveřejněno: 23.10.2020

Vážení rodiče, milí žáci.

Podzimní prázdniny začínají z rozhodnutí ministra školství R. Plagy již v pondělí 26. října. Budou to trochu jiné prázdniny, než na které jste zvyklí. Budou to prázdniny s určitým omezením.

Co je třeba dodržovat, abychom ochránili zdraví své i zdraví ostatních, najdete napsané na názorných letáčcích určených pro žáky 1. stupně a pro žáky 2. stupně.

Pro rodiče je určena další příloha, ve které najdou, jak mluvit s dětmi o koronaviru přiměřeně jejich věku.

Zatím bohužel nevíme, kdy se opět otevřou dveře škol, a netrpělivě na ten den čekáme. Vážíme si nejen zodpovědné práce dětí při distančním vzdělávání, ale také podpory a spolupráce rodičů. Děkujeme Vám.

Přejeme všem, abyste následující dny prožili klidně a ve zdraví. Buďte na sebe opatrní.

Přiložené soubory

priloha_pro_zaky_1__stupne.jpg (JPG,578 kilobajtů)