Zprávičky ze 3.B

Autor: Administrator, zveřejněno: 18.2.2008


Školní rok 2007-08 se přehoupl do svého 2.pololetí, ale nás toho čeká ještě mnoho, na co se s dětmi můžeme těšit (samozřejmě kromě učení).

Již několik měsíců sbíráme pomerančovou kůru. I když sběr ještě nekončí, spočítala jsem průběžné výsledky v rámci naší třídy a došla jsem k zajímavým číslům: přestože ještě 4 žáci nepřinesli ani deko, celkem jsme zatím nasbírali 47,34 kg, což je 1,69 kg na žáka. Jako nejpilnější se ukázal být Domča Svoboda, který přinesl  více jak 6 kg ( zřejmě v duchu hesla „ Sbírá celá rodina „). Další výborní sběrači jsou prozatím Kuba Kopecký, Áďa Jevčáková, Tomášek Festa, Péťa Holubička a Terka Dítětová. Samozřejmě ani další nezůstali pozadu a  když se ještě trochu posnažíme,myslím si, že den volna máme jistý.

Až přijde ta vhodná doba, určitě spolu oslavíme první jarní den – jak, to se ještě domluvíme.

Největší a nejpříjemnější akce nás čeká od 9. do 16. května na chatě Prim v Deštném – stmelovačka na škole v přírodě.Děti už  prý ve družině  oprašují s p.Veselou  písničky z minulých  škol v přírodě, které se staly součástí našeho třídního repertoáru a těší se, že si zase nějakou novou letos složí.

V červnu nás určitě nemine dětský sportovní den a díky p.Hankové se jistě podíváme do Josefova – máme přece bezplatnou permanentku. A protože jsme si minulý rok pěkně pospinkali ve družině, zkusíme to letos ve škole.

No a to už se budeme těšit na prázdniny!!!

Galerie obrázků

Zprávičky ze 3.B
Zprávičky ze 3.B
Zprávičky ze 3.B