Bohatý podzim 3.B

Autor: Mgr. Jan Jandík, zveřejněno: 25.11.2015, článek se týká tříd(y): 3.B  


Máme za sebou s dětmi teprve první čtvrtletí tohoto školního roku, ale během posledních dvou měsíců se i naše třída, kromě učení se nových věcí, zúčastnila hned několika akcí.

Od září někteří pilně sbírali kaštany pro zvířátka. Sběr byl vyhlášen jako soutěž tříd i jednotlivců. Akce skončila před několika dny, takže na výsledky ještě čekáme. Jeden týden v říjnu jsme také věnovali sběru starého papíru.

Tento čtvrtek od 15 hodin se v naší škole chystá prodejní výstava vánočních výrobků. My jsme také s dětmi a paní učitelkou Vrbovou věnovali několik hodin na výrobu nějaké drobné dekorace. Pevně doufáme, že se naše výrobky budou líbit a půjdou ve čtvrtek na odbyt.

Minulé pondělí jsme navštívili městskou knihovnu, kde pro nás bylo připraveno pěkné povídání o ilustrátorech dětských knížek zakončené soutěží a prohlížením knih.

Měli jsme, stejně jako naši kamarádi z ostatních tříd, na návštěvě strážníka Městské policie. Škoda, že jen na jednu hodinu, protože povídání s ním o bezpečnosti chodců a cyklistů bylo velmi zábavné a zajímavé.

A v neposlední řadě jsme zahájili pokračovací kurz plavání v krytém bazénu v Dobrušce.

Příští dny a týdny nám přinesou především přípravu na nadcházející zimní svátky.

Pevně věřím, že se najde čas na nějaké podobné akce a že kromě učení si užijeme i spoustu zábavy.

Galerie obrázků

Bohatý podzim 3.B
Bohatý podzim 3.B
Bohatý podzim 3.B