Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 27.9.2024

Mimořádná sbírka pro lidi postižené povodněmi se na naší škole konala v tomto týdnu od pondělí do středy. Máme velkou radost, že se setkala s takovým ohlasem a že se nám podařilo vybrat mnohem větší množství potravin a drogistického zboží, než jsme vůbec čekali. Věříme, že tak alespoň někomu ulehčíme v těžké životní situaci. Děkujeme všem, kteří naši sbírku podpořili. Vážíme si vaší důvěry a těší náš, že můžeme společně takto reagovat na výzvy, které se před námi objeví.

Pomoc potřebným neputuje ale pouze z naší školy. Dlouhodobě spolupracujeme s Gymnáziem J. Žáka, ZŠ Křišťál, ZŠ Josefov a nově i se ZŠ Boženy Němcové. Sbírka tak probíhala na všech těchto školách současně. Do Potravinové banky HK tak z Jaroměře nakonec putovalo 2 673 kg pomoci.  Děkujeme!!!