Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 13.9.2024

I minulém školním roce jsme se při hodinách angličtiny věnovali tvorbě projektů. Každý ročník jich zvládl alespoň pět, v některých třídách jsme se dostali za celý školní rok na číslo osm. Na konci školního roku jsme všechny projekty zařadili do jazykových portfolií, abychom měli zaznamenán jazykový vývoj každého našeho žáčka. Žáci devátých tříd si svá portfolia odnesli domů, pro žáky druhých tříd jsme založili nová. Důkazem toho, že jsme zařadili opravdu vše, je i nástěnka, která zabírá celou zadní stěnu jazykové učebny. Ta zůstala úplně prázdná. Ne nadlouho. Už v tomto týdnu jsme začali pracovat na projektech nových! Až se na konci tohoto školního roku ohlédneme, budeme mít v ruce opět řadu důkazů o tom, kam jsme se při studiu cizího jazyka posunuli.