Autor: Ing. Naďa Pávová, zveřejněno: 27.11.2014

Žákyně ZŠ Na Ostrově v letech 2007 - 2016, nadějná florbalistka.

V listopadu 2014 (byla v 8. třídě) jsme o ní napsali:

Řekla o sobě:

„K florbalu mě přivedl spolužák Tomáš Rychtera před sedmi lety. Hraji za TJ Sokol Jaroměř. Válím na pravém křídle, občas zkouším i post brankářky. V budoucnu se chci florbalu věnovat na vyšší úrovni, nejlépe za pražský klub Herbadent Praha 11 SMJ.“

Úspěchy:

„V minulé sezóně jsem byla o vánočních prázdninách hrát za pražský klub FBŠ pipni.cz Bohemians.V letošní sezóně jsem dostala nabídku přestoupit do pražského klubu Herbadent Praha 11 SMJ, kterou jsem bohužel zatím kvůli dojíždění musela odmítnout. Příští rok po dokončení základní školy bych si svůj sen chtěla splnit. Posledním úspěchem byla nabídka hostování v klubu FBC ČPP Bonusia Ostrava na světovém poháru Czech Open 2014, kde jsme skončili na krásném 3. místě a obhajování titulu mistryň ČR za klub 1. SC Vítkovice.“

Koníčky:
„Hlavním koníčkem je florbal. Věnuji mu každou volnou chvilku, ať už na trénincích nebo při individuální přípravě. Když si chci odpočinout, jdu ven s kamarády.“

O florbalu:
„Hraji s číslem 37 za jaroměřské juniorky v 1. lize. Trénuji pětkrát týdně, o víkendu mám zápasy. Samozřejmě nesmím zanedbávat posilovnu a individuální přípravu. Mým vzorem jsou kamarádky Jana Christiánová a Verča Zborníková, které jsou i mojí velkou oporou.“

Galerie obrázků