Mimořádná sbírka pro regiony zasažené povodněmi

Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 17.9.2024

Vážení rodiče, mílí žáci,

když jsem vám v minulém týdnu děkovala za podporu naší plyšákové sbírky, nenapadlo mě, že se na vás budu tak brzy obracet znovu. Události posledních dní, kdy jsme v přímém přenosu sledovali ničivé dopady povodní v řadě regionů naší země, nás ale nenechávají pasivními. V příštím týdnu, konkrétně od pondělí do středy (23.  9. - 25. 9.) budeme v prostorách školy pořádat mimořádnou sbírku. Budeme se na vás těšit opět v přízemí školy naproti hlavnímu schodišti vždy od 7:30 do 7:50. Spolupracujeme s Potravinovou bankou v HK, která zajistí distribuci našich darů tam, kde bude třeba. Vybíráme trvanlivé potraviny (polévky na zalití, konzervy, paštiky , ...), balené vody, sušenky, kávu, čaj, cokoliv, co nevyžaduje dlouhé vaření, savo, rukavice a úklidové prostředky.

Do sbírky se kromě naší školy zapojí i ZŠ Boženy Němcové, Gymnázium J. Žáka, ZŠ Josefov a ZŠ Křišťál. Po domluvě s Městským úřadem v Jaroměři budou všechny školy také sloužit jako sběrná místa darů od kohokoliv, kdo by chtěl do sbírky přispět.

Děkujeme, že můžeme společně pomáhat!