Edookit - základní informace

Autor: Vedení školy

Předání přihlašovacích údajů

Rodiče – obdrží v e-mailu, jehož adresu uvedli na začátku školního roku v evidenčním lístku žáka (prosíme rodiče, aby nesdělovali své přihlašovací údaje dětem).

Děti – obdrží v poště aplikace Office 365 (poznámka – přihlašovací údaje do Office 365 obdrží žáci od třídního učitele, heslo si můžou změnit).

Spuštění aplikace

Počítače, notebooky

V internetovém prohlížeči (nejlépe Google Chrome) zadat adresu https://zsostrov.edookit.net/, přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů.

Mobilní zařízení (mobilní telefony, tablety)

Spustit Google Play nebo Apple Store, stáhnout a nainstalovat aplikaci Edookit, vložit ID naší školy: zsostrov, přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů.

Výhody

Přihlášení rodiče nebo žáka z domácího počítače nebo notebooku.

Přihlášení rodiče nebo žáka z jakéhokoli mobilního zařízení (mobilní telefony, tablety)

Možnost oboustranné komunikace mezi školou a rodiči žáka – např.: zasílání omluvenek třídnímu učiteli, získání přehledu o klasifikaci, probraných tématech a zadaných domácích úkolech atd.