Hurá máme Slabikář!

Autor: Martina Tobišková , zveřejněno: 22.12.2020, článek se týká tříd(y): 1.B

Prvňáci výborně zvládli distanční výuku, při které poznávali první písmenka, četli slabiky, později jednoduchá slova. Učili se písmena a číslice psát. Také slabiky a slova skládali ze skládací abecedy. Odměnou za práci při on-line hodinách a domácí přípravě byl vánočně zabalený dárek, který dětem vyzvedávali rodiče ve vestibulu školy. Zabaleným dárkem pro děti byla jejich první knížka – Slabikář. Jelikož tato akce - „Slavnostní rozdávání Slabikářů“ nemohla proběhnout ve škole, rodiče nám děti u rozbalování dárku vyfotili. Z fotografií je vidět radost a nadšení dětí. Z poslaných fotografií jsme si ve třídě udělali pěknou nástěnku.

Hurá máme Slabikář!

Přiložené soubory