Olympiáda z anglického jazyka - mladší žáci

Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 20.12.2023

Počátkem prosince se jedenáct odvážlivců ze sedmých tříd rozhodlo poměřit své síly v anglickém jazyce. Během jedné vyučovací hodiny měli za úkol zvládnout dvě poslechová cvičení, jedno čtení s porozumění textu a velmi komplexní gramatický test. Všechny děti podaly velmi přesvědčivé výkony, přičemž každý z nich odpověděl správně na více než 60 % otázek (a nadpoloviční většina dosáhla dokonce více než 80% úspěšnosti).
Vítězkou této kategorie je po velkém boji Aneta Bartošová ze 7. B, která dosáhla 100% výsledku! Svým triumfem také získává právo zastupovat naší školu v okresním kole soutěže v Náchodě. Na přiložené výsledkové listině si můžete prohlédnout pořadí pěti nejúspěšnějších anglofilů ze sedmého ročníku.

Olympiáda z anglického jazyka - mladší žáci