Předvánoční hodina angličtiny ve čtvrtém ročníku

Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 22.12.2023, článek se týká tříd(y): 4.A  4.B  4.C

Poslední hodina angličtiny před vánočními prázdninami neprobíhá v tradičním výukovém režimu. Promění se v Christmas party, kde se servírují dobroty a atmosféra dává tušit, že Vánoce jsou již za dveřmi. Besídka žáčků ze čtvrté třídy byla ale natolik výjimečná, že jsem se jí rozhodla věnovat samostatný článek. Program totiž zpestřily hned tři sólová vystoupení malých muzikantů: Šimon Novotný zahrál na trubku, Viktorie Slánská na flétnu a Toník Kalfus na klavír. To ale zdaleka není všechno. Děti si pro své spolužáky připravily vánoční bingo, osmisměrku, křížovku či písničku. Vše nakopírované v potřebném množství, aby se do práce mohl pustit opravu každý. Zde se sluší poděkovat také rodičům, kteří pro takové přípravy vytvořili zázemí. Několik úkolů nám dokonce zbylo na dobu po vánočních prázdninách, protože se do jedné vyučovací hodiny zkrátka nevešly.
Toustík s voňavou citrusovou marmeládou byl tak pro každého zaslouženou odměnou. Děkuji všem za krásný zážitek!!!