Soustřeďte se, Ostrováčci!

Autor: Pavla Pazderová, zveřejněno: 20.11.2023

V týdnu od 13. do 16. listopadu se v penzionu Corso v Peci pod Sněžkou konalo soustředění hlavního pěveckého sboru Ostrováček před adventní a vánoční koncertní sezónou. O tom, jaké bylo, vyprávějí citáty a hlášky některých účastníků.

Mně se to líbilo, hlavně ty každodenní vycházky. (Diana)

Líbil se mi výhled na hory a krásný čerstvý vzduch. (Aneta)

Bylo to úžobážový. Možná pojedu domů s hlasivkami, ale bez levé nohy. (Karolínka 1 – princezna). Pozn. Nakonec jela Kája domů s nohou (pes neprokousl tepláky) a bez hlasivek (křičet se nemá).

Líbil se mi výlet a to, že jsme mohli být spolu. (Karolínka 3)

Moc se mi tu líbilo, jen ta výprava ve středu opravdu ne. Ale jinak to bylo fajn. (Karolínka 2) Pozn. Vycházka měla být bez deště a krátká. Byla v dešti, dlouhá a fakt moc do kopce.

Všechno bylo fajn, kromě té dnešní procházky od pana učitele. (Julie)

Bylo to fajn, jen pan učitel vycházkou málem utýral paní učitelky k smrti. (Bety)

Bylo to tu MEGA NICE a jídlo bylo skvělý. (Laila) Pozn. To bylo.

To byl zážitek, když jsme hráli Pepíčka. (Maruška)

Kouzelné. (Štěpánka)

Hrozně jsem si to užila. Hlavně ty skvělé občerstvovací pauzy u nás na pokoji. (Vendy)

Dobře vařili a výlet byl super. (Dorča)

Túry, zpívání, zábava! (Edita)

Dobré jídlo, večerní drbací kroužek, měkké postele a hodně srandy. (Ema)

Měkké postele, výlety, jídlo, útulné pokoje, bezva. (Vanda)

Za poslední rok jsem neslyšela tolikrát „Děkuji“, jako za tento týden. Skvělé děti. (kuchařka)

Takové děti jsme tu ještě neměli, vychované, příjemné a ještě krásně zpívají. (hospodářka v penzionu)

Ta vycházka vypadala na mapě, že má jen malinké stoupání. (pan učitel)

No, že je za týden ani jednou nenapomenu, to jsem nečekala. To bych tady klidně byla celý školní rok. (paní učitelka)

Z výše uvedeného textu je zcela patrné, že soustředění se vydařilo a můžeme se těšit na krásné koncerty.

Soustřeďte se, Ostrováčci!