4.B v ČEZ Aréně

Autor: Jana Veselá, zveřejněno: 6.6.2013

Děti ze 4.B  se ve středu 5.6.2013 v rámci exkurze podívaly do prostorů pardubické ČEZ Arény a navštívily kabinu a zázemí hokejistů týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Prohlédly si ledovou plochu, tribuny, VIP prostory, mohly nahlédnout do zákoutí novinářů, SKY boxů pro hokejové partnery, posadit se jako fanoušci do hlediště, v síni slávy shlédly dokumenty o dění hokeje v Pardubicích a vyfotily se s velkými poháry. Čekalo je i pár soutěžních otázek a za správnou odpověď získaly ročenku pardubického hokeje. Všichni na rozloučenou obdrželi plakát.

Na závěr se děti sešly s jaroměřských rodákem a bývalým žákem naší školy s útočníkem Janem Veselým, který v současné době obléká dres HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

To vše se událo za doprovodu skvělých průvodců pana Tomáše Bárty a Jana Hrabala, kteří se dětem po celou dobu věnovali a za vše jim patří velký dík.

Jana Veselá a Petra Kačerová

4.B v ČEZ Aréně