Kdo zabil Johna Rosse?

Autor: Mgr. Linda Andresová, zveřejněno: 21.2.2013


Na místo činu jsme se dostavili společně s hlavním vyšetřovatelem jménem Smart Alec a postupně jsme začali zjišťovat, co se vlastně stalo. Dověděli jsme se, že John Ross byl zastřelen v době, kdy v domě byli další čtyři lidé, a to číšník Wilson, kuchařka Claire, slečna Rossová a řidič Adams. Postupně jsme sledovali každého z nich, zjišťovali jsme, co dělali ve chvíli, kdy zbraň vystřelila, a především jsme sepsali všechny stopy, které jsme v domě našli.

Když bylo hotovo, každý se musel zamyslet nad zjištěnými informacemi a určit, kdo je vrah a co ho k jeho činu vedlo, což si každý žák musel při prezentaci obhájit. Většina z nás ukazovala prstem na kuchařku Claire, protože si spousta lidí myslela, že není spokojená s výší svého platu a musí vykonávat podřadné práce v kuchyni, což by byl slušný motiv k vraždě. Jiní si mysleli, že pan Ross omylem vystřelil ze zbraně sám, nebo mu pomohl někdo jiný z podobných důvodů.

Nakonec se ukázalo, že pravým vrahem byla opravdu kuchařka Claire, protože se dověděla, že panu Rossovi nechutná její jídlo a chce ji vyhodit. Tím pádem drtivá většina detektivů z 8.A správně vyhodnotila události a stopy a dobrala se správného řešení zapeklitého případu.

Tak, milí žáci, až se budete za rok rozhodovat, jaké budoucí povolání by se vám líbilo, vzpomeňte si na náš projektJ

Galerie obrázků

Kdo zabil Johna Rosse?
Kdo zabil Johna Rosse?
Kdo zabil Johna Rosse?
Kdo zabil Johna Rosse?
Kdo zabil Johna Rosse?
Kdo zabil Johna Rosse?