Možnost objednat si anglický časopis Gate

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 28.11.2012

Studovat cizí jazyk bychom měli prostřednictvím pestré škály prostředků. Možnost dostávat každý měsíc do rukou časopis v anglickém jazyce, který svou úrovní odpovídá znalostem žáků osmých až devátých tříd, je bezesporu vítaným prostředkem, jak si své studium zpestřit. Žáci naší školy mají příležitost si takový časopis nyní objednat.

Časopis Gate vychází od září do června. Vydavatelství Bridge nabízí za cenu 230 Kč osm vydání v průběhu školního roku, přičemž čtyři z nich mají dvojnásobný rozsah. Časopis bude chodit na adresu školy (z důvodu snížení nákladů na poštovné) a následně bude učitelem angličtiny předán těm žákům, kteří si ho předplatí.

A proč si vlastně takový časopis předplatit? Důvodů je celá řada: prostřednictvím čtení anglických textů si žáci rozšíří slovní zásobu a lépe si uvědomí gramatiku jazyka. Navíc jsou texty v odpovídající jazykové úrovni - to znamená, že  čtenáře "neotráví" přílišnou náročností, na druhou stranu mu umožní se mnoho naučit. Články reflektují aktuální témata. Navíc zde najdete velikou řadů témat, ze kterých si snad musí "to svoje" vybrat opravdu každý. A aby bylo pochopení textů opravdu dokonalé, na konci stránky se většinou objeví rámeček, ve kterém jsou slova, u kterých se předpokládá, že by mohla způsobovat problém, přeložená.

Pokud se rozhodnete si předplatné časopisu zajistit, obraťte se na svého vyučujícího angličtiny.

Možnost objednat si anglický časopis Gate