McDonald´s Cup 2013

Autor: Mgr. Jan Jandík, zveřejněno: 19.4.2013

V úterý 16.4.2013 uspořádala naše škola okrskové finále již 16. ročníku fotbalového turnaje McDonald´s Cup určeného pro kluky a holky z 1. stupně základních škol.

Vzhledem k nepříznivému vývoji počasí nebylo možné použít žádná venkovní travnatá hřiště a turnaj byl tentokrát  odehrán ve sportovní hale ASVAJ a v sokolovně.

Turnaj je rozdělen do dvou věkových kategorií, a to : kat. A pro 1. -3. ročníky a kat. B pro 4.-5. ročníky.

Fotbalového klání se zúčastnilo celkem 9 družstev. 4 v kategorii A – ZŠ Na Ostrově, ZŠ Boženy Němcové, ZŠ Josefov a ZŠ Malecí (z Nového Města nad Metují).

V kategorii B přijelo ještě navíc družstvo ze ZŠ Studnice.

Po urputných bojích nakonec postup do okresního finále v České Skalici vybojovaly v kat.A děti ze ZŠ Josefov a v kat. B ZŠ Studnice.

Naši školu reprezentovali jako hráči: Marek Dítě 3.A, Šimon Rind 3.A, Natálie Hanáková 3.A, Jaroslav Hořčička 3.B, Alex Báno 3.B, Tomáš Pásler 3.A, Karolína Tobišková 3.B, Radim Šír 2.B, Vít Jahelka 2.A, Daniel Šedivý 5.A, Josef Teuber 5.A, Josef Hykš 5.A, Artur Musil 4.A, Jiří Kudrnáč 4.B, Adam Janeček 5.C  a rozhodčí : Ondřej Bělka 8.A, Petr Toman 8.A, Michal Tomášů 9.A, Lukáš Emlar 7.A, Michaela Khýrová 7.A, Lukáš Červinka 6.A.

Blahopřejeme k 2. a 3. místu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.