Dobrý start ve školní družině

Autor: Petra Kačerová , zveřejněno: 18.10.2018

Je čtvrtek 18. října a do naší školní družiny Na Ptákách se hrne velká návštěva. Jsou to budoucí školáčci, kteří se přišli podívat, jak taková družina funguje a jak to v ní vypadá.
   Nejdřív jsme si ji s dětmi celou prošli, aby si prohlédly všechna oddělení a i počítačovou „učebnu,“ kde je pro družiňátka k dispozici i X – Box.
      Paní vychovatelky s družinovými dětmi nám uvolnily dvě oddělení s velkými hernami a tam se předškoláci těšili nejvíc. Holčičky vyzkoušely jednoduché stolní hry a vaření v kuchyňce a klukům se zase nejvíc líbily stavebnice a velké barevné kostky. Musíme děti pochválit za to, jak  po sobě hračky vzorně uklidily.
      K naší školní družině patří ještě zahrada, která se v případě pěkného počasí hojně využívá. Z důvodu rekonstrukce jsme si ji prohlédnout nemohli, ale alespoň se mají budoucí prvňáčci na co těšit.

Petra Kačerová a Jan Jandík, učitelé budoucích 1. tříd

Dobrý start ve školní družině