Předškoláci! Hurá do školy!

Autor: Jan Jandík a Petra Kačerová, zveřejněno: 24.9.2018

Ve čtvrtek 20. září odpoledne bylo před naší školou hodně rušno. Začal totiž Dobrý start - první z mnoha setkání s budoucími prvňáčky.

Děti jsme si převzali my, učitelé budoucích prvních tříd, a rodičům se věnoval pan zástupce Horký. Provedl je školou a společně s dalšími p. učitelkami je seznámil s výukovými materiály a metodami, které při výuce používáme. Také si prohlédli náš elektronický systém žákovské knížky a  třídní knihy, který zjednodušuje komunikaci s rodiči.

Mezitím jsme se s budoucími žáčky ve třídě přivítali, a protože jich bylo hodně, rozdělili jsme si je na dvě skupiny. A pak už jsme se spolu seznamovali, povídali si, zpívali a malovali.

Setkání to bylo velice příjemné a ta jedna vyučovací hodina utekla jako voda.

Už se těšíme na 4. října, kdy se s předškoláky opět u nás ve škole setkáme.
A pokud někteří rodiče s dětmi nemohli přijít na naši první schůzku, nevadí. Rádi je uvítáme někdy příště.

Jan Jandík a Petra Kačerová, učitelé budoucích 1. tříd

Předškoláci! Hurá do školy!