Školní jídelnaNázev: Zařízení školního stravování Jaroměř
Adresa: 551 01 Jaroměř, Na Karlově 181

Ředitelka školní jídelny: Jana Balcarová
Telefon:
737 336 766 - ředitelka školní jídelny
491 811 027 - kancelář
491 811 064 - kuchyně

E-mail: jidelnakarlov@seznam.cz
Web: http://www.skolnijidelnajaromer.cz/cs/stravovani/o-nas/

Objednávka obědů ZDE!

Školní jídelna Na Karlově je samostatný právní subjekt, ve kterém se stravují žáci čtyř jaroměřských základních a středních škol. Placení obědů, zakoupení čipu (elektronické stravenky), nahlášení jeho ztráty, případné krádeže a úrazy, pochvaly a stížnosti je třeba řešit s vedením školní jídelny.

Cílem školní jídelny je zabezpečení plnohodnotné kvalitní stravy pro všechny strávníky v příjemném prostředí moderního objektu. Důraz se klade na vaření z čerstvých a kvalitních surovin, dodržení všech hygienických předpisů a výživových norem.

Školní jídelna nabízí tyto služby:
- obědy pro žáky těchto jaroměřských škol: ZŠ Na Ostrově, ZŠ Boženy Němcové, ZŠ Josefov, Gymnázium J. Žáka Jaroměř, SŠŘ Jaroměř
- celodenní stravování pro žáky ubytované s možností výběru odebrání pouze jednotlivých chodů
- celodenní stravování pro cizí strávníky s možností výběru odebrání pouze jednotlivých chodů
- zajištění celodenního stravování pro zájmové a sportovní akce pořádané v Jaroměři a okolí s možností sestavení jídelníčku dle požadavků a odebrání pouze jednotlivých chodů (ceny dle dohody)

Výdej obědů:
- od 11:00 hod do 11:15 hod. - cizí strávníci a odběr do jídlonosičů
- od 11:30 hod do 14:15 hod. - děti a zaměstnanci škol

Zákonný zástupce strávníka (pokud strávníkovi není 18 let) vyplní přihlášku ke stravování, která je dostupná v kanceláři školní jídelny, dále si ji můžete vytisknout na stránkách školní jídelny.

Přihlášení a odhlášení stravy a další podrobnější informace jsou uvedeny na internetových stránkách tohoto stravovacího zařízení:
http://www.skolnijidelnajaromer.cz/cs/na-karlove/objednani-odhlaseni-obedu/

Obědy lze objednávat nebo odhlašovat u PC boxu ve školní jídelně, u okénka kanceláře a dále na ww.e-jidelnicek.eu (jeden stravný den předem do 13 hodin) pomocí přihlašovacího jména a hesla/PIN, které obdrží v kanceláři školní jídelny při přihlášení se ke stravování. 

 

Školní jídelna