Autor: Hana Těšinová, zveřejněno: 26.6.2023

Děti se za rok naučily ošetřovat různá zranění, obvazovat, poznávat onemocnění, učily se znát lidské tělo a také hrály několik her. Letošní rok byl pro nás moc významný, neboť jsme vyhráli okresní kolo soutěže Mladý zdravotník a jeli si užít kolo krajské do Jičína, kde jsme byli čtvrtí. Blížila se poslední hodina našeho zdravotnického kroužku a na té jsme si řekli, co se nám nejvíce za uplynulý rok líbilo, a mohli jsme svést poslední bitvu o nejlepšího člena kroužku roku 2023. Na děti čekal testík zaměřený na názvy kostí, orgánů, polohy těla, historii Českého červeného kříže a vše zakončila praktická část s obvazováním.

Vítěze máme:

1. místo: Natálka Poučová

2. místo: Pham Knanh Nam

3. místo: Šimon Dědek

Děti si odnesly ceny a doufám, že i spoustu praktických dovedností a netradičních zážitků.