Žáci 6. a 7. tříd slavili úspěch na okrskovém kole florbalu

Autor: Ján Pinkas, zveřejněno: 16.10.2022, článek se týká tříd(y): 6.A  6.B  7.A  7.B

V úterý 5. 10. 2022 se vybraní žáci 6. a 7. tříd zúčastnili okrskového kola ve florbale. Naši borci se museli popasovat s velkou konkurencí výběrů jaroměřských škol.
To se jim podařilo na jedničku, protože neprohráli v jediném zápase a zaslouženě si zahrají na okresním kole. Kluky musím pochválit za velkou produktivitu a příkladnou reprezentaci naší školy.
Jednalo se o tyto žáky: Jan Kříž (7. A), Adam Runštuk (7. A), Jakub Sekera (7. A), Jaroslav Schovánek (7. A), Tomáš Trchalík (7. A), Dominik Hynek (7. B), David Kubeček (7. B), Radim Malý (6. A), Tomáš Shejbal (6. A), Marek Beneš (6. B), Adam Procházka (6. B).
Hodně štěstí na okrese!