Báječné dopoledne v DDM Klíč

Autor: Petra Kačerová , zveřejněno: 21.12.2017, článek se týká tříd(y): 2.A

V naší třídě jsou nejen šikovní žáci, ale i rodiče. A tak nás maminka Toma pozvala do DDM Klíč v Josefově, kde pracuje. V úterý ráno jsme vyrazili autobusem a za chvíli nás už spolu s panem ředitelem a ostatními spolupracovníky v DDM vítala.
    Celé dopoledne jsme si báječně užili! Nejprve jsme si prošli celý dům odzdola nahoru a všude se podívali, pak se děti rozdělily se do třech skupin a vyrazily na stanoviště. Byla pro ně přichystána vánoční dílnička, v tělocvičně závody na „vozítkách", oblíbený Xbox Kinect a závěrečný kvíz o DDM Klíč. Dopoledne hrozně rychle uteklo a nás pak ještě čekala příjemná zimní procházka zpátky do Jaroměře.
   Všem, kteří se nám věnovali, děkujeme, přejeme krásné Vánoce a v příštím roce hodně zdraví a spokojenosti v práci.
   Děti z 2. A, Petra Kačerová a Jana Veselá

Báječné dopoledne v DDM Klíč