Zdobíme Bunkuli

Autor: Stanislava Tomková , zveřejněno: 21.12.2017, článek se týká tříd(y): 1R  2R  3R  4R

Na Bunkuli – to je místo v Rychnovku, kde stojí naše školička.

Protože jsou Vánoce za dveřmi, rozhodli jsme se to u nás svátečně vyzdobit. Místní hasiči nám přivezli mohutný smrk z okolních lesů a my jsme na něj vyrobili ozdůbky. Letos z přírodních materiálů. Vyráběli školáci, vyráběli „školkáčci“ a těm nejmenším pomáhali rodiče. Na stromě se objevila krmítka, šišky, jablíčka, kukuřice… Letošní novinkou byla cherry rajčátka! Děkujeme odvážnému tatínkovi za inspiraci!

Po slavnostním rozsvěcení stromu nás každý den u školy vítají modrá světýlka. Uvidí je však jen ten, kdo přijde do školy včas. Opozdilci mají smůlu. Možná proto jsme za poslední čas nezaznamenali žádný pozdní příchod. Přejeme naší Bunkuli: "Ať jsi krásná po celý rok."

Zdobíme Bunkuli