Karneval ve školní družině

Autor: Jana Veselá, zveřejněno: 24.3.2018

„Carne levare“ lidově řečeno fašank je slavnostním obdobím mezi Vánocemi a postní dobou. Je to období veselí, radosti a zábavy, které končí průvodem masek za zvuků rytmické hudby a tance neboli karnevalem.

Ve čtvrtek 8. 3. 2018 pořádala školní družina KARNEVAL.

Přestože je naše školní družina krásná budova, na takhle velkou zábavu je pořád ještě malá. Proto jsme se po obědě přesunuli zpět do budovy školy a využili prostory naší tělocvičny. Na děti čekalo zábavné odpoledne plné her, soutěží za sladké odměny, tanec a samozřejmě nesměla chybět ani promenáda masek. A že to byla pestrá směs, můžete posoudit sami na fotografiích.

Přišli mezi nás princezny, rytíři, víly, čarodějnice, čarodějové, zvířátka, námořníci, indiáni, modelky, filmové a pohádkové bytosti, sportovci a mnoho dalších roztodivně roztomilých stvoření. Užili jsme si to opravdu všichni.

Prožili jsme opět jedno překrásné odpoledne a věřte nám, těšíme se na další společnou akci.

Jana Veselá a Lenka Halašová

Karneval ve školní družině