Flash - ohlédnutí za minulým školním rokem

Autor: Lenka Halašová , zveřejněno: 6.9.2017

Jak nejlépe zahájit novou sezónu? Nejlépe tak, že zhodnotíme tu loňskou. To, že se posledních pár let Flashi daří, není jen náhodou, ale opravdu velkou dřinou a pílí mladých tanečnic a tanečníků. Na soutěžích získávají nejedno ocenění. Postoupili hned na dvě celostátní přehlídky - na dětskou celostátní přehlídku scénického tance, která se konala v Kutné Hoře, a také na celostátní přehlídku pantomimy a pohybového divadla v Kolíně. A právě chlapecká část taneční skupiny Flash, dnes již zkráceně FDC, postoupila i na mezinárodní festival Jiráskův Hronov. V letošním roce zahájíme 25 let od začátku své existence a věříme, že i tento rok bude stejně úspěšný jako ten loňský. Jak tedy nejlépe vyjádřit to, co cítíme? Snad jen naším mottem - Tančím, tedy jsem.

Flash - ohlédnutí za minulým školním rokem