Srpnový Active English Week opět na naší škole

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 7.6.2012

Na základě pozitivních zkušeností s týdenním jazykovým programem English Active Week, který proběhl na naší škole, jsme se rozhodli akci zopakovat. Žákům pátých až devátých ročníků nabízíme jedinečnou příležitost prakticky si vyzkoušet své jazykové dovednosti, naučit se používat řadů nových výrazů a začít vnímat angličtinu jako přirozený komunikační nástroj.

V posledním prázdninovém týdnu, tedy od 27. do 31. srpna 2012, proběhne na naší škole opět Active English Week. Děvčata a chlapci budou mít těchto pět dní šest hodin angličtiny denně. Výuka bude probíhat ve standardní vyučovací době pod vedením kvalifikovaných rodilých mluvčích. A protože se jedná o poslední prázdninový týden, není nic jednoduššího než po skončení výuky vyběhnout ze školy na bazén a užít si zbytek dne v tradičně prázdninovém duchu:-)

Vzhledem k vysokému zájmu ze strany dětí jsme se rozhodli, že tentokrát oslovíme ještě širší skupinu potencionálních zájemců. Program bude připraven pro žáky pátých až devátých tříd, kteří budou rozděleni do pracovních skupin podle svého věku tak, aby pro ně program přinesl maximální užitek a "sednul" jejich potřebám. Minimální počet žáků ve skupině je třináct dětí.

Předpokládáme, že tato nabídka osloví rodiče, kteří by svým dětem rádi zajistili pestrý a kvalitní prázdninový program.
V případě Vašeho zájmu vyplňte přihlášku, kterou může Vaše dítě získat ve škole u vyučujících anglického jazyka. Prosíme o odevzdání přihlášek a zaplacení poplatku 850,- Kč do 21. června 2012.