Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 4.10.2021

Koncem září uskutečnili žáci osmého ročníku první akci v rámci celoročního projektu Fundraising Days. Tři dny vybírali před začátkem vyučování dary pro Potravinovou banku. Akce se setkala s velkým ohlasem. Podařilo se nám vybrat celkem 150 kg potravin a hygienických potřeb. Děkujeme za podporu všem dětem i jejich rodičům. Vážíme si Vaší důvěry a jsme rádi, že jste se k nám v našem úsilí připojili.

Projekt má hned několik cílů: rozvíjet sociální cítění u dětí a mládeže, naučit se připravit takovouto akci od propagace, přes realizaci až po vyhodnocení výsledků, a v neposlední řadě i rozvíjet si praktickou znalost anglického jazyka (propagační plakátky byly v angličtině, dary byly tříděny do beden označených anglickými názvy, výsledné projekty na konci školního roku budou také zpracovány v angličtině).

Těšíme se, že se nám podaří na úspěch této charitativní akce navázat na dalších Fundraising Days, které budou probíhat v předvánočním období.