Ohlédnutí za návštěvou dopravního hřiště v Náchodě

Autor: Jana Šimková , zveřejněno: 28.11.2021, článek se týká tříd(y): 4.A

Když jsme dostali termín na dopravní hřiště v listopadu, trochu jsme znejistěli. Touto dobou už nebývá venku právě přívětivé počasí. Kdo byl někdy v Náchodě na dopravním hřišti, pochopí. Tam je zima prakticky kdykoliv, ale samozřejmě v tomto ročním období zvláště. Ale nakonec jsme to zvládli a to zejména zbrusu novému zázemí, kde se děti mohly zahřát i nasvačit. Příjemným překvapením byla i nová učebna vybavená moderní technikou. Zde proběhla teoretická část výuky. Na hřišti si děti vše vyzkoušely v praxi. Řazení do pruhů, přednost v jízdě, jednosměrný provoz, dokonce i jízdu na semaforech. Doufám, že vše podstatné v hlavičkách zůstane až do jara, kdy proběhnou zkoušky a úspěšní žáci získají průkaz cyklisty.

Ohlédnutí za návštěvou dopravního hřiště v Náchodě