Fundraising Days - Sbírka pro Ukrajinu

Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 1.3.2022


Dobrý den,
moc Vás zdravím. Jak víte, žáci z osmého ročníku připravují v tomto školním roce Fundraising Days. Při této příležitosti vybírají na určitý účel materiální dary, které do školy mohou jejich spolužáci přinést a podpořit tak dobrou věc. S velkou radostí jsem četla zprávu od svých "osmáků", kteří sami iniciovali uspořádání mimořádné sbírky pro lidi zasažené válkou na Ukrajině. Jsme rádi, že dětem opravdu není lhostejné, co se kolem nich děje!!!

Sbírku vyhlašujeme na 2. - 4. března 2022, tedy od středy do pátku tohoto týdne. Ve spolupráci s charitativními organizacemi jsme připravili seznam toho, co je teď aktuálně potřeba. Asi všichni tušíme, že se nebude jednat o sbírku ojedinělou, protože situace bude vyžadovat dlouhodobou pomoc a podporu. Také ale víte, že filosofií našich Fundraising Days je to, že nejhorší je sedět s rukama v klíně. I sebemenší pomoc je vítaná!!! Proto Vám děkujeme za každou jednotlivou věc, kterou děti přinesou.

V této sbírce se soustředíme na následující:

* potřeby pro malé děti: výživy, přesnídávky, polévky, sunary, pleny, kaše, kojenecká voda, sirupy, vlhčené ubrousky, olejíčky, pudry

* zdravotnický materiál: gázové obvazy, protizánětlivé léky

* pánské ponožky a spodní prádlo, spacáky, karimatky, polštáře

* hygienické prostředky: zubní pasty, kartáčky, šampony, mýdla, vložky, vlhčené ubrousky

Děkujeme, že společně můžeme pomáhat!!!

Fundraising Days - Sbírka pro Ukrajinu
Fundraising Days - Sbírka pro Ukrajinu