Vánoční prodej

Autor: Administrator, zveřejněno: 15.12.2010

Čtvrtek 9.12.2010 byl den plný příprav na odpolední prodej výrobků s převážně vánoční tematikou. Tato akce je na naší škole tradiční a doprovází vánoční vystoupení přípravného sboru Ostrováček. Na výrobě prodávaného zboží pilně pracovali naši žáci téměř všech věkových kategorií. Od 16 hodin jsme měli před aulou pro posluchače sboru připravený vánoční „stánek“ se všemi dárky. Návštěvníci měli možnost vybírat z různých druhů keramických svícnů, nádherně vonících ručně dělaných mýdel roztomilých tvarů, papírových andílků a rybiček, obrázků vytvořených technikou decoupage (ubrousková technika), keramických a korálkových ozdob, barevných přívěsků na krk a svíček z včelího vosku. Všechny tyto dárky sklízely úspěchy od kupujících a dotvářely vánoční atmosféru celé akce.

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na tvorbě prodejních předmětů. Každý dárek byl originál a věřím, že potěší každého obdarovaného. Částka, která poputuje na výdaje přípravného sboru Ostrováček, jistě potěší. Jsme rádi, že se výrobky našich žáků líbily a děkuji Vám za zájem, který jste zakoupením dárků projevili.

Vánoční prodej