Dobrý start pro předškoláky

Autor: Romana Mistrová , zveřejněno: 26.9.2016

Ve čtvrtek 22. září proběhlo na naší škole první setkání s názvem „U nás Na Ostrově“. Do školy přišli budoucí školáci se svými rodiči. Ve třídě se představily nejen paní učitelky, ale i všechny děti. Ty svůj první úkol zvládly na jedničku.

Následovala tělovýchovná chvilka, kdy si děti na chodbě “poťapaly „ po nalepených barevných stopách, zaskákaly panáka, prohlédly si další třídu a pomocí mašinky – kluci a hada – děvčata se vrátily do třídy, kde na ně čekali rodiče.

Na koberci se chlapci s chutí pustili do tvoření „čehokoliv“ z víček a děvčata kreslila na tabuli, kde se po chvilce objevila sluníčka, srdíčka, domečky, kytičky, dokonce i princezna a medvídek. Když si chlapci s dívkami místa vyměnili, na tabuli přibyla další sluníčka, domečky, ale také auta a další hezké obrázky. Kreslení dětí sledovali jejich rodiče i paní učitelky a obrázky se jim velmi líbily.

Krásně pomalovanou tabuli jsme si s dětmi prohlédli a zhodnotili.

Naše příští setkání se uskuteční 6. října. Srdečně zveme i rodiče!!!

Dobrý start pro předškoláky