Flash na Jiráskově Hronově sklidil zasloužený úspěch

Autor: Lenka Halašová, zveřejněno: 2.9.2016


V pondělí 1. srpna chlapecká část skupiny scénického tance Flash vystoupila na celostátním festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov.

V den odjezdu na festival v ranních hodinách chlapci ještě zkoušeli bez ohledu na to, že byly prázdniny. Jiráskův Hronov je celorepublikový festival amatérského divadla s mezinárodní účastí, který trvá celý týden. Tento festival je pro každého amatéra tou největší poctou, jaké se mu může v naší zemi dostat. Chlapecká skupina se svou choreografií „Částice ve vlnách“ do Hronova postoupila z celostátní přehlídky pantomimy a pohybového divadla v Kolíně, kde byla ve velké konkurenci vybrána jako prezentace toho nejlepšího z české amatérské scény pohybového divadla.

Dopoledne probíhaly v hronovském divadle zkoušky a poté nás už čekala dvě představení pro diváky. Tančit před vyprodaným publikem byl skutečný zážitek. Aplaus byl tak velký, že chlapci se na děkovačku vraceli několikrát. Hronov jsme opouštěli až v nočních hodinách a byl to úžasný a nezapomenutelný zážitek.

 

Děkuji, kluci, už se těším na další úspěšnou sezónu
Lenka Halašová (vedoucí Flash)

 


 Více informací o nás najdete na https://www.facebook.com/Flash-Dance-Company-111714798843140/