V Rychnovku je nabito!

Autor: Stanislava Tomková, zveřejněno: 8.9.2016, článek se týká tříd(y): 1R

V tomto školním roce naše školička v Rychnovku „trhla“ rekord. Do čtyř tříd nastoupilo celkem 28 žáků! Aby se děti vůbec vešly do tříd, bylo potřeba oprášit pár lavic z půdy. Škola je plná od sklepa až na půdu a to nás těší.

Letos dostalo pomyslný klíč od školy také sedm prvňáčků. Žáci naší školy je slavnostně přivítali a v první školní den je také přijali mezi sebe. Prvňáčci v Rychnovku měli tento den napilno. Čekalo je totiž několik úkolů, které museli splnit. Počítali, malovali a sbírali jablíčka. Nenašel se mezi nimi nikdo, kdo by něco nedokázal. Všichni úkoly zvládli na jedničku!

Nové žáčky můžeme chválit i několik dní po začátku školy. Všem sedmi se práce daří na výbornou, i když to vůbec nemají jednoduché. Vždyť se o paní učitelku musejí dělit ještě s devíti třeťáky! Ale právě ti starší spolužáci jim každý den pomáhají projít školou jistou nohou.

V Rychnovku je nabito!