Zimní sportovní den

Autor: Jan Jandík , zveřejněno: 17.3.2017

Zimní sportovní den aneb Loučení s paní Zimou má na naší škole již dlouholetou tradici. Poslední společnou "lyžovačkou" se jezdíme s dětmi rozloučit se zimní sezónou. Většinou střídáme skiareály Pec pod Sněžkou a Černou horu. Letos jsme navštívili právě Černou horu. Počasí nám vyšlo přesně tak, jak to má vypadat při jarním lyžování. Ráno trochu přimrzlo a po zbytek dne "azuro". Sněhu bylo dost a lidí tak akorát, abychom nemuseli nikde dlouho čekat. Vyzkoušeli jsme všechny větší sjezdovky v areálu. Projeli jsme se lanovkou, vyhřívanou sedačkou, ale i na kotvě. A to vše zvladly i děti z prvního stupně, které s sebou několik posledních sezón také bereme. Den se prostě povedl tak, jak měl, a tak jsme odjížděli ve dvě hodiny nabití zážitky a sluníčkem. Snad nám to napřesrok opět vyjde. "Lyže řiď"

Zimní sportovní den