Vyučující budoucích prvních tříd

Autor: Administrator, zveřejněno: 20.11.2007


Mgr.Mirka Krtilová

Vystudovala Pedagogickou fakultu Hradec Králové, obor učitelství 1. stupně se zaměřením na speciální pedagogiku. Na naší škole působí pátým rokem. Pochází z Jaroměře, ale v současné době bydlí v Trutnově. Ve volném čase ráda sportuje a cestuje, část svého volného času věnuje práci s dětmi (řadu let vede dětský oddíl). 

V letošním roce je třídní učitelkou 4.B. K dětem má kamarádský a spravedlivý přístup. Své žáky vede k samostatnosti, poctivosti a vzájemné ohleduplnosti.

Mgr. Romana Filipová

Vystudovala Pedagogickou fakultu v Hradci Králové, obor učitelství 1. stupně se zaměřením na tělesnou výchovu. Bydlí v Hradci Králové. Po ukončení vysokoškolského studia učila nejprve tři roky na ZŠ v Praskačce, poté nastoupila na mateřskou dovolenou, je maminkou dvou holčiček.  Minulý rok se opět vrátila do školství a to k nám na ZŠ Na Ostrově. Volný čas tráví nejvíce se svou rodinou, ráda sportuje (plavání, lyžování, tenis). 

V současné době je třídní učitelkou třídy 4.C a vede své žáky k spravedlnosti a poctivosti, k tomu využívá hlavně hry, které děti mají velmi rády. Společně si užívají nejen ve škole, ale i na školách v přírodě, na plavání nebo v zimě na bruslení.Mgr. Milan Morávek

Na naši školu nastoupil před 15 lety po ukončení studia na Pedagogické fakultě v Hradci Králové, obor učitelství 1. stupně se zaměřením na tělesnou výchovu. Bydlí v Jaroměři a má dva syny. Ve volném čase rád sportuje a vede ke sportu a k chování fair play i své žáky. Kromě sportu se věnuje také hudbě a podílí se na vedení dětského pěveckého sboru Ostrováček, s nímž ho můžete vidět na různých vystoupeních pro jaroměřskou veřejnost, např. na vánočních koncertech.

V letošním školním roce je třídním učitelem 4.A. Je velmi vstřícný, chápající a trpělivý, vždy kolem sebe šíří pohodu a dobrou náladu, což se pozitivně přenáší i na jeho žáky.            

Vyučující budoucích prvních tříd
Vyučující budoucích prvních tříd