Ahoj, milí předškoláci, hlásím se vám ze školy Na Ostrově

Autor: Mgr. Simona Soukalová, zveřejněno: 2.2.2016

Mnozí z vás už naši školu dobře znáte a teď si můžeme trochu zavzpomínat: Setkávali jsme se spolu od září na Dobrém startu (kterému také říkáte předškolička), prošmejdili jsme školu odshora až dolů a dobývali jsme Ostrov. V prosinci vás v naší škole dokonce překvapil i Mikuláš, čert a anděl, nadělil vám dárečky a poslechli jste si krásné koledy zazpívané vašimi budoucími spolužáky. Na vánoční předškoličce jsme si popovídali o vánočních zvycích a popřáli si veselé svátky. V tomto novém roce 2016 se můžete zase každý měsíc setkávat se svými budoucími učiteli. A já věřím, že se spolu ve škole uvidíme při zápisu do 1. tříd!

Námořnický zápis do 1. ročníku
2. a 3. února 2016 od 14 do 17 hodin
přízemí ZŠ Na Ostrově

(s sebou občanský průkaz zákonného zástupce
a rodný list dítěte)

S úsměvem vás přivítají vaši budoucí třídní učitelé
Mgr. Jan Jandík
Mgr. Petra Kačerová
Mgr. Jana Šimková

Všechno důležité o naší škole jste si již s rodiči přečetli v Počteníčku pro předškoláky, které jsme vám dávali na začátku září. Přesto bych vám ještě jednou rád připomněl, na co se v naší škole můžete těšit:

* přívětiví, ochotní a vstřícní učitelé
* zajímavé a kvalitní vyučovací hodiny za podpory nejmodernější techniky
* prostorné a nově vybavené učebny
* školní družina ve vile s velkou zahradou jen pro vás
* kroužek angličtiny pro prvňáčky (a spousta dalších zajímavých kroužků)
* dobrá svačinka až do třídy
* veselé zážitky z výletů, škol v přírodě, lyžařských výcviků ….

A jestli se chcete dozvědět mnoho dalších zajímavostí a podrobností, podívejte se s rodiči na naše webové stránky www.zsostrov.cz. Další informace poskytne i zástupkyně ředitele Mgr. Soukalová (491 812 474, 702195591).

Těším se, že se s vámi uvidím, a mám pro vás přichystané velké překvapení.

Váš kamarád plavčík Tom.