Kateřina Marková ze 7.A je druhá v kraji!

Autor: Ing. Jaroslav Schovánek, zveřejněno: 13.4.2016, článek se týká tříd(y): 6.A  6.B  6.C  7.A

Dne 12.4.2016 se na ZŠ a MŠ Hradec Králové, Jiráskovo náměstí, uskutečnilo Mistrovství Královéhradeckého kraje v psaní na klávesnici aneb Hradecký víceboj 2016. Naše žákyně Kateřina Marková ze 7.A dosáhla vynikajícího výsledku, když v těžké konkurenci obsadila v součtu všech disciplin druhé místo a získala zaslouženě stříbrnou medaili. Přitom na stupeň nejvyšší ji chybělo jen několik bodů. Velkým úspěchem je i celkové páté místo Pavlíny Kuhajdíkové ze 6.C. V soutěži družstev se naše děvčata umístila na skvělém třetím místě.

Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Kristýna Voborníiková (6.A), Tereza Flegelová (6.B), Lota Slezáková (6.B), Pavlína Kuhajdíková (6.C) a Kateřina Marková (7.A). Děvčata prošla velmi úspěšně celkem pěti disciplínami (Talentovka, Opis 1 na 10 minut, Anglická slovíčka, Opis 2 na 10 minut a Aritmetická zběhlost).

Kateřina Marková vybojovala kromě zmíněné stříbrné medaile ve víceboji ještě dvě druhá a dvě třetí místa v jednotlivých disiplínách.

Gratulujeme!

Kateřina Marková ze 7.A je druhá v kraji!