Jan Reindl je pro tento rok čtvrtý nejlepší geograf v náchodském okrese

Autor: Mgr. Hana Těšinová, zveřejněno: 4.3.2016

Okresního kola Olympiády v zeměpise, která se uskutečnila v Náchodě, se zúčastnili dva nejúspěšnější řešitelé náročného školního kola. Souboj to nebyl jednoduchý. Celkem se přihlásilo 22 žáků nejen základních škol, ale i z gymnázií.  Naši školu přijeli reprezentovat Jan Reindl, žák 9.B a Jan Ruprich z 8. A. Nejprve museli projít testem teoretických znalostí, po krátké pauze následovala práce s atlasem a své snažení ukončili praktickým testem. Každý test byl v rozsahu 60 minut.

Jan Ruprich obsadil patnáctou příčku a Jan Reindl se umístil na krásném čtvrtém místě a překonal i většinu gymnazistů. Klukům moc blahopřeji a děkuji za jejich zapálenost do geografie, která je i pro mě velkým potěšením a inspirací.

Učitelka zeměpisu Mgr. Hanka Těšinová

Jan Reindl je pro tento rok čtvrtý nejlepší geograf v náchodském okrese