Psychologická poradna pro děti

Autor: Ing. Jaroslav Schovánek, zveřejněno: 22.12.2015

Občanské sdružení Romea vydává časopis pro multikulturní mládež Romano voďori. Jeho součástí, stejně jako jeho internetové verze, je pravidelná speciální rubrika Poradna. Psycholožka PhDr. Dana Hajná odpovídá na dotazy zpravidla okamžitě, nejpozději však do několika málo dnů. Citlivě radí dětem a mladým lidem v jejich tíživé situaci a nachází pro ně východiska z jejich trápení a problémů.

Rádi bychom proto rádi upozornili právě na on-line psychologickou poradnu. Cílem je rozšířit povědomí o její existenci mezi co největší počet dětí a mladých lidí a nabídnout jim tak pomoc při řešení jejich problémů.

Do poradny mohou děti posílat své dotazy prostřednictvím anonymního odkazníku na stránkách www.romanovodori.cz/poradna/.

Časopis občanského sdružení se zaměřuje na žáky druhého stupně základních škol. A i když v překladu jeho název znamená romská dušička, je určen všem mladým lidem bez rozdílu, kteří mají zájem do něj přispívat svými články a podílet se tak na jeho tvorbě. Zajímá-li vás podoba a obsah časopisu, můžete si jej prohlédnout a virtuálně prolistovat na adrese www.romanovodori.cz (v pravém horním rohu klikněte na obálku nejnovějšího čísla, dostanete se tak na aktuální číslo i do archívu).

V příloze tohoto článku je k prohlédnutí také vlastní inzerát.