Výsledky Olympiády v anglickém jazyce - mladší žáci

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 19.1.2016, článek se týká tříd(y): 7.A  7.B

Na základě výsledků z písemné části soutěže se do ústního kola probojovalo šest žáků, tedy spíše žaček, ze sedmého ročníků. Kdo se tedy stal nakonec vítězem a bude reprezentovat školu v okresním kole soutěže.

Ve středu 13. ledna se sešlo šest nejúspěšnějších soutěžících z písemného kola anglické olympiády v kategorii mladších žáků, aby poměřilo své síly. Děvčata si zde vylosovala téma, o kterém se po krátkém představení své osoby rozpovídala. Bronzovou příčku obsadila Sabina Kočí (7.B), která si vylosovala téma Seasons and Weather (roční období a počasí). Druhé místo získala Kateřina Marková (7.A), která porotě vyprávěla o svých prázdninových cestách a plánech. A zlato si zaslouženě "odnesla" Tereza Jevčáková (7.A), která se velmi přesvědčivě ujala tématu Sports and Games.

Všem zúčastněným děkuji za jejich výborné výkony a Terezce přeji hodně štěstí v okresním kole soutěže.

Výsledky Olympiády v anglickém jazyce - mladší žáci