MS Word - práce žáků 7. ročníku

Autor: Mgr. Linda Andresová, zveřejněno: 30.3.2016, článek se týká tříd(y): 7.A  7.B

V informatice se žáci v sedmém ročníku učí pracovat s programem MS Word. Od začátku roku se věnujeme pokročilejšímu formátování písma a vkládání různých objektů, včetně grafů a tabulek.

Na závěr, než se přesuneme k MS Excel, žáci dostali za úkol vypracovat plakát, pozvánku, leták nebo obal na cokoliv. Zadání bylo velmi stručné, využij všechny svoje dovednosti, které ses v hodinách naučil a vytvoř minimálně dvě věci výše popsané.

Většina žáků volila plakát ať už filmový nebo tvořili vývěsky o ztracených zvířatech. Ve výsledku jsme měli mnoho originálních prací, kde žáci předvedli, že se v programu MS Word orientují a dokáží využít dříve získané znalosti v praxi.

Vybrané práce si můžete prohlédnout níže.

Přiložené soubory

vesela.docx (DOCX,138 kilobajtů)