Letní Active Camp - pokyny pro rodiče přihlášených žáků

Autor: Mgr. Lucie Kubálková, zveřejněno: 27.6.2016

Vážení rodiče, pokud jste své dítě přihlásili na týdenní jazykový program Active Camp, který na naší škole tradičně probíhá před začátkem nového školního roku, měli byste v těchto dnech dostat do rukou dopis s pokyny pro účastníky. Pokud se však nějakým nedopatřením zatoulal a svého adresáta nenašel,  věnujte, prosím, pozornost následujícím řádkům.

Active Camp bude probíhat v týdnu od 22. do 26. srpna 2016, vždy od 8:00 do 14:00 hod v prostorách naší školy a blízkého okolí. Šest hodin denně budou děti pracovat pod přímým dohledem kvalifikovaného rodilého mluvčího. První den se děvčata a chlapci sejdou před školou v 7:45, kde na ně bude čekat vyučující naší školy, představí je jejich lektorovi a následně již nebude bránit nic tomu, aby se pustili se do společné práce. Ve zbývajících čtyřech dnech se děti dostaví tak, aby byly v 8:00 v jazykové učebně připraveny na další den plný angličtiny.

S sebou si děti přinesou dostatek tekutin a větší svačinu, aby neměly hlad. Školní kantýna nebude v tomto týdnu otevřená. Dále budou potřebovat psací potřeby a sešit či blok. Prosím také o přibalení obuvi k přezutí.

Po dobu výuky budou žáci respektovat pokyny vyučujícího a chovat se tak, aby svými projevy nenarušovali průběh programu. Po celou dobu pro ně platí školní řád v plném znění.

Je pro nás skutečně důležité, aby byl celý týden pro děti skvělým zážitkem, který jim navíc pomůže v jejich další školní práci, a doufáme, že s tímto pocitem se poslední den Active Campu budou také rozcházet.

S přáním hezkých prázdnin Mgr. Lucie Kubálková